Witamy!

Zapewne wiele osób zadaje sobie pytanie co to znaczy zdrowo się odżywiać. Co składa się na zdrowe odżywianie? Dowiedzmy się więc...

Lipiec 2018 Marzec 2018 Listopad 2017 Styczeń 2017 Maj 2016 Luty 2016 Listopad 2015 Lipiec 2015 Czerwiec 2014 Kwiecień 2014 Luty 2014 Styczeń 2014 Październik 2013 Marzec 2013 Luty 2013 Styczeń 2013

medycyna

Siłownia we Wrocławiu

2016-02-14 | Janek

frazy kluczowe: leczenie, medycyna, rehabilitacja, uroda

(...) we Wrocławiu znajduje się w miejscu bardzo korzystnym pod względem komunikacyjnym. Wyposażenie siłowni jest bardzo atrakcyjne - posiadamy kilkadziesiąt różnych sprzętów do ćwiczeń, na których możesz pracować nad mięśniami dowolnych partii ciała. Zatrudniamy najlepszych instruktorów i trenerów, którzy są zawsze obecni na sali treningowej i pomagają użytkownikom siłowni dobrać odpowiedni dla ich oczekiwań i możliwości zestaw (...)

Odżywki białkowe dla sportowców i ich rodzaje

2014-06-17 | Paweł

frazy kluczowe: lekarstwa, medycyna, odżywki, zdrowie

(...) białek sojowychNajtańsze źródło białek, jakie jest dostępne w odżywkach. Jest zalecane wegetarianom i osobom uczulonym na białko zwierzęce.2. Koncentrat białka serwatkowegoTo białko posiada dużą zawartość aminokwasów BCAA i L-glutaminy.  Zawiera niską zawartość tłuszczu. Jest lekkostrawne; organizm je z łatwością przyswaja.3. Ultrafiltrowane białko jajaCharakterystyczne dla tego białka jest powolne, zrównoważone (...)

Kręgosłup musi być zadbany

2014-02-03 | Franek

frazy kluczowe: kręgosłup, medycyna, ortopedia, zdrowie

(...) ludzkiego organizmu – skrzywienie kręgosłupa źle wpływa na układ oddechowy oraz serce. Niezwykle ważne są też stopy. Wkładki do butów oraz wkładki ortopedyczne dbają o zdrowie naszych stóp. Podobnie jak wygodne buty, najlepiej skórzane. Skórzane obuwie ma ogromne znaczenie dla naszego organizmu, ponieważ w skórzanych butach stopy oddychają i mogą funkcjonować optymalnie. wady stóp również powinny być skórzane, a nie z tworzyw sztucznych. Sztuczne tworzywa przeszkadzają skórze oddychać. Dlatego warto dbać (...)

Wymagania stawiane psychiatrom

2014-01-21 | Janek

frazy kluczowe: apteki, medycyna, praca dla psychiatrów, psychiatra, uroda

(...) wymaga się od kandydata dużego doświadczenia zawodowego. W wypadku tym jednak same praktyki czy specjalizacja są mało znaczące. Chodzi raczej o wieloletnią pracę psychiatry, w okresie powyżej dwóch lat. Brak doświadczenia zawodowego może wyeliminować z procesu rekrutacji na samym wstępie. Kiedy świeżo upieczony wyspecjalizowany lekarz wpisuje w wyszukiwarkę frazę psychiatra praca, oferty zatrudnienia przy jego doświadczeniu zlicza na (...)

Regularne wizyty u dentysty

2013-10-21 | Franek

frazy kluczowe: medycyna, stomatologia, zdrowie

(...) Bardzo wielu Polaków deklaruje się, że nie chodzi regularnie do dentysty. Jest to zjawisko bardzo negatywne, ponieważ nie leczony zgryz może z dnia na dzień być w coraz gorszym stanie. Szkodliwy nalot i próchnica do takiego stopnia niszczą zęby, że w ciągu niewielkiego okresu czasu z niewielkiej dziurki może zrobić się dziura na wielką część zęba. Dodatkowym problemem powinien wydawać się fakt, że nie każdy gabinet stomatologiczny przyjmuje absolutnie wszystkich pacjentów - zdarzają się sytuacje, że pacjenta nie stać na leczenie prywatnie, a niektóre kliniki leczą swoich pacjentów tylko w taki sposób. Dla pacjentów innych gabinetów nie pozostało nic innego, jak poszukiwać odpowiedniego (...)

Estetycznie wyglądające zęby

2013-10-18 | Jarek

frazy kluczowe: leczenie, medycyna, zdrowie, zęby

(...) osób ma różne defekty uzębienia. Na szczęście wcale nie musimy godzić się na te defekty, bo tacy specjaliści jak stomatolog, ortodonta, dentysta są w stanie dopomóc nam na różne sposoby! I jak się okazuje też, w bardziej zaawansowanych przypadkach pomagać mogą takie dziedziny jak chirurgia stomatologiczna oraz protetyka czy endodoncja.Ostatnimi czasy bardzo popularne jest zabieg wybielania zębów. Z roku na rok tworzy się nowe sposoby na to, aby dokonywać takiego zabiegu wybielania. Niektóre z tych sposobów mamy możliwość wykonać wybielane samodzielnie w domu, inne są dostępne bezpośrednio w salonach (...)