Witamy!

Zapewne wiele osób zadaje sobie pytanie co to znaczy zdrowo się odżywiać. Co składa się na zdrowe odżywianie? Dowiedzmy się więc...

Lipiec 2018 Marzec 2018 Listopad 2017 Styczeń 2017 Maj 2016 Luty 2016 Listopad 2015 Lipiec 2015 Czerwiec 2014 Kwiecień 2014 Luty 2014 Styczeń 2014 Październik 2013 Marzec 2013 Luty 2013 Styczeń 2013

rehabilitacja

Zadbaj o zdrowie z turnusem rehabilitacyjnym

2017-11-02 | Paweł

frazy kluczowe: leczenie, rehabilitacja, zdrowie

(...) na plaży. Jeśli nie przepadasz za morzem, możesz zwrócić uwagę na turnusy w górach. Przepiękne górskie miejscowości pomogą odpocząć również Twoim zmysłom, a rześkie powietrze postawi Cię na nogi. Wiele ośrodków usytuowanych jest w pobliżu pasm górskich, możesz liczyć na kojące widoki, dużo zieleni. Oprócz zabiegów rehabilitacyjnych będziesz mógł korzystać z darów natury, wybrać się na piesze lub rowerowe wycieczki. Lasy, strumienie, górskie wędrówki będą cennym dodatkiem zwłaszcza dla osób na co dzień mieszkających w dużych miastach. Wiele (...)

Wyjazd nad morze

2017-01-04 | Wojtek

frazy kluczowe: apteki, rehabilitacja, turnusy, uroda, zdrowie

(...) trochę pomagają, ale niestety jest ich za mało. Oczywiście mogłabym załatwić sobie dodatkowe zabiegi, ale moja emerytura jest na to za mała. A nasza służba zdrowia nie jest chętna dopłacać do takich zabiegów. Rehabilitant zaleca skorzystanie z jakiegoś z dofinansowaniem z pfron, gdzie codziennie miałabym (...)

Siłownia we Wrocławiu

2016-02-14 | Janek

frazy kluczowe: leczenie, medycyna, rehabilitacja, uroda

(...) ćwiczeń. Pokazują także, jak ćwiczyć prawidłowo, by uzyskać maksymalne efekty oraz zapobiec bolesnym i niebezpiecznym kontuzjom. Czuwają nad komfortem i bezpieczeństwem ćwiczących, dzięki czemu nie musisz się obawiać zagrożeń czy negatywnych skutków swoich treningów. Jeśli zastanawiasz się, czy siłownia we Wrocławiu będzie miejscem odpowiednim dla ciebie, zawsze możesz przyjść na próbne zajęcia, podczas których zapoznasz (...)

Co znajdziemy na siłowni i w saunie?

2015-11-04 | Paweł

frazy kluczowe: rehabilitacja, sauna, siłownia, warszawa, zdrowie

(...) Jeśli chcemy wprowadzić do swojego życia aktywność fizyczną, warto by było pomyśleć o zapisaniu się na siłownię. Na pewno znajdziemy takie obiekty sportowe w swojej okolicy. Obecnie bowiem siłownie stały się bardzo popularne i korzysta z nich już mnóstwo osób. A co znajdziemy w takim (...)