Witamy!

Zapewne wiele osób zadaje sobie pytanie co to znaczy zdrowo się odżywiać. Co składa się na zdrowe odżywianie? Dowiedzmy się więc...

Lipiec 2018 Marzec 2018 Listopad 2017 Styczeń 2017 Maj 2016 Luty 2016 Listopad 2015 Lipiec 2015 Czerwiec 2014 Kwiecień 2014 Luty 2014 Styczeń 2014 Październik 2013 Marzec 2013 Luty 2013 Styczeń 2013

leczenie

Psycholog w Opolu

2017-11-15 | Jarek

frazy kluczowe: leczenie, psycholog, zdrowie

(...) Wielu ludzi posiada problemy o których jest ciężko mówić i które nawet ciężko zrozumieć. Ludzie coraz częściej udają w Internecie szczęśliwe życie, by móc zamknąć się w domu i z niego wychodzić. Często nie zdajemy sobie sprawy z tego, jak słaba potrafi być ludzka psychika, a gdy zrozumiemy, że bliska nam osoba ma jakieś problemy ze sobą, jest już za późno. Powypadkowa trauma, brak akceptacji środowiska, to wszystko potrafi zmienić nasze postrzeganie świata. Jedyną osobą, która może pomóc w uporaniu się z (...)

Zadbaj o zdrowie z turnusem rehabilitacyjnym

2017-11-02 | Paweł

frazy kluczowe: leczenie, rehabilitacja, zdrowie

(...) Turnusy rehabilitacyjne to doskonały pomysł na regenerację, poprawę kondycji fizycznej i odpoczynek. Jeśli czujesz się zmęczony, doskwierają Ci problemy zdrowotne, warto przeznaczyć trochę czasu tylko dla siebie i oddać się w ręce specjalistów, którzy zadbają o zdrowe ciało i zdrowego ducha. Możesz wybrać turnusy rehabilitacyjne nad morzem, gdzie oprócz standardowych zabiegów, będziesz mógł cieszyć się zachodami słońca i morskim powietrzem. Wiele ośrodków organizuje aktywności na świeżym powietrzu, takie jak ćwiczenia gimnastyczne lub spacery i marsze (...)

Najskuteczniejsza metoda usuwania żylaków

2016-05-11 | Wojtek

frazy kluczowe: apteki, kraków, leczenie, lekarstwa, operacja, żylaki

(...) światła lasera. Zazwyczaj zabieg trzeba powtórzyć kilkukrotnie, w zależności od potrzeb. W przypadku zmian bardzo zaawansowanych może się okazać, że konieczne jest operacyjne leczenie żylaków, a jeżeli obserwujemy u siebie pierwsze oznaki (...)

Siłownia we Wrocławiu

2016-02-14 | Janek

frazy kluczowe: leczenie, medycyna, rehabilitacja, uroda

(...) Jeżeli w najbliższym czasie planujesz zadbać o swoją sylwetkę, rozpocząć aktywność fizyczną lub po prostu aktywnie się zrelaksować, świetnym miejscem dla ciebie będzie siłownia we Wrocławiu. Pomożemy ci zadbać o twoją figurę oraz osiągnąć efekty, o jakich marzysz. Dzięki profesjonalnej opiece trenerów twoje treningi będą nie tylko efektowne, ale także niezwykle przyjemne i bezpieczne. Sprawdź nas już dziś! Nasza siłownia (...)

Przyczyny i leczenie problemów urologicznych

2015-11-16 | Jarek

frazy kluczowe: leczenie, lekarstwa, uroda

(...) Niezwykle kłopotliwą dolegliwością jest zespół nad reaktywnego pęcherza. Na czym polega tym problem? Objawia się przede wszystkim nieświadomym oddawaniem moczu. Na ten problem którym zajmuje się szpital urologiczny w Warszawie narażeni są zarówno mężczyźni jak i kobiety. U mężczyzn pęcherz nadreaktywny może mieć związek z prostatą. Z kolei u kobiet z chorobami kręgosłupa, chorobami układu nerwowego cz nawet cukrzycą. Zdecydowanie częściej na wizytę u lekarza i podjęcie leczenia decydują się kobiety niż mężczyźni. (...)

Ekologiczne świece jako pomysł na prezent

2015-07-23 | Hania

frazy kluczowe: leczenie, lekarstwa, uroda, zdrowa żywność

(...) Zakup prezentu nie zawsze jest prostym zadaniem, szczególnie jeżeli odkłada się sprawę na ostatnią chwilę. Wówczas dochodzi do sytuacji, gdy trzeba działać pod wpływem presji, a to nie zawsze przekłada się na udane zakupy.Zamiast więc czekać do ostatniej chwili, lepiej już teraz pomyśleć o tym, które świece z wosku pszczelego spodobają się osobie, którą chce się obdarować. Zamawiając je z wyprzedzeniem otrzymuje się gwarancje, że wszystko będzie przygotowane. Gdy przyjdzie więc do wręczenia prezentu, będzie (...)

Estetycznie wyglądające zęby

2013-10-18 | Jarek

frazy kluczowe: leczenie, medycyna, zdrowie, zęby

(...) Uroczy uśmiech to marzenie absolutnie każdego mężczyzny jak i każdej przedstawicielki płci pięknej. Z pięknym uśmiechem jesteśmy o wiele bardziej pewni siebie, możemy być bardziej otwarci na różne kontakty z innymi ludźmi, o wiele chętniej dążymy do nawiązywania nowych znajomości, a flirtowanie z płcią przeciwną również jest dużo łatwiejsze. Obecna stomatologia oraz medycyna estetyczna mogą dawać nam wielkie pole do popisu jeśli chodzi o poprawianie swojego uśmiech. Prawda jest taka, że mało kto posiada naturalnie idealnie równe zęby oraz posiadające piękny, biały, lśniący kolor. Większość (...)

Pomoc przyszłej mamie

2013-01-22 | Jarek

frazy kluczowe: apteki, leczenie, macierzyństwo, poród, uroda

(...) miejscowości, to najszybszą drogą do tego będzie przejrzenie zasobów internetowych. Wystarczy skorzystać z wyszukiwarki internetowej i wpisać tam swoje zapytanie oraz nazwę miasta, na przykład 'doula z Wrocławia' albo 'szkoła rodzenia we Wrocławiu'. Będziemy mieli szansę trafić albo na bezpośredni kontakt do danej placówki albo osoby, albo dotrzemy do spisu takich kontaktów. Istnieje niemała szansa, iż trafimy do placówki o nazwie Centrum Świadomego Rodzicielstwa pod adresem http://www.krainadouli.pl prowadzonej przez Julię Sondhi - doradcę (...)