Witamy!

Zapewne wiele osób zadaje sobie pytanie co to znaczy zdrowo się odżywiać. Co składa się na zdrowe odżywianie? Dowiedzmy się więc...

Lipiec 2018 Marzec 2018 Listopad 2017 Styczeń 2017 Maj 2016 Luty 2016 Listopad 2015 Lipiec 2015 Czerwiec 2014 Kwiecień 2014 Luty 2014 Styczeń 2014 Październik 2013 Marzec 2013 Luty 2013 Styczeń 2013

lekarstwa

Najskuteczniejsza metoda usuwania żylaków

2016-05-11 | Wojtek

frazy kluczowe: apteki, kraków, leczenie, lekarstwa, operacja, żylaki

(...) złego krążenia krwi w postaci tzw. pajączków, najlepiej od razu reagować. W pierwszej kolejności wybrać się do lekarza i skonsultować z nim sposoby poprawy sytuacji. Warto działać wcześnie i nie czekać, gdyż łatwiej usuwać laserowo niż (...)

Przyczyny i leczenie problemów urologicznych

2015-11-16 | Jarek

frazy kluczowe: leczenie, lekarstwa, uroda

(...) Dla panów wizyta u urologa a następnie badania wiąże się ze zdecydowanie większym wstydem. Zresztą, samo już przyznanie się do problemów z nietrzymaniem moczu wymaga sporej odwagi. Pierwszym krokiem do postawienia diagnozy są oczywiście badania. Najczęściej w tym celu przeprowadzane jest usg. Na podstawie uzyskanych wyników lekarz powinien podjąć decyzję co do formy leczenia. Problemy urologiczne takie jak nad-reaktywny pęcherz leczone są zwykle przy pomocy środków farmakologicznych. W skrajnych przypadkach lekarz może zalecić (...)

Ekologiczne świece jako pomysł na prezent

2015-07-23 | Hania

frazy kluczowe: leczenie, lekarstwa, uroda, zdrowa żywność

(...) się go miało już we własnym domu. Takie świece są wykonywane w rozmaitych kształtach i rozmiarach, więc bez trudu można znaleźć na przykład świece o kształcie popularnych figurek lub innych postaci. Co najważniejsze, koszt takich świecy nie jest specjalnie wygórowany, więc każdy może sobie na nie pozwolić. W ofercie sklepu z ekologiczną żywnością eko znajdują się również inne gadżety, które doskonale nadają się na prezenty na rozmaite okazje. Oferta sklepu jest cały czas aktualizowana, więc nie ma ryzyka, że (...)

Odżywki białkowe dla sportowców i ich rodzaje

2014-06-17 | Paweł

frazy kluczowe: lekarstwa, medycyna, odżywki, zdrowie

(...) Spożywanie odpowiednio dużych ilości białka ma szczególne znaczenie w przypadku, gdy zależy nam na budowaniu tkanki mięśniowej. Na rynku są dostępne różne rodzaje odżywek białkowych, przeznaczonych dla sportowców.Najpopularniejsze odżywki białkowe to: izolat białek sojowych, koncentrat białka serwatkowego, ultrafiltrowane białko jaja, izolat białek serwatkowych, hydrolizat białka serwatkowego, kazeinian wapnia. 1. Izolat (...)

Leczenie schorzeń nóg

2013-03-14 | Franek

frazy kluczowe: lekarstwa, uroda, zdrowie

(...) Jak jesteśmy już przy ułomnościach układu krwionośnego przypatrzmy się nowoczesnym sposobom leczenia jednego z najpowszechniejszych schorzeń, którymi są żylaki. Czym są żylaki? To niezwykle niewygodny obrzęk żył kończyn dolnych. Żylak pojawia się w wyniku nadmiernego rozszerzania się żyły, co może skutkować pękaniem ścianek żyły oraz owrzodzeniami. Żylaki powodują wybrzuszanie się powłoki skórnej, a w konsekwencji skręcanie się żył. Najczęściej występującymi żylakami są żylaki kończyn dolnych lecz żylaki nóg to nie jedyny rodzaj żylaków. Często mamy również do czynienia z żylakami odbytu, a czasami z żylakami przełyku. Życie gna naprzód i medycyna pozostaje za. Kilka miesięcy temu usłyszałem we Wrocławiu o wykorzystaniu genetycznie modyfikowanego lnu do produkcji zbawiennych opatrunków wykorzystywanych do leczenia trudno gojących się ran. Następnie zaś o dobroczynnych właściwościach nienasyconych kwasów (...)